top of page
Пошук

ЗСУ йдуть вперед, путін віддав наказ шойгу, аби до жовтня війська рф зупинили український наступ


Ілюстративне фото

ЗСУ тримають оборону та відбивають атаку російських військ. Поступово йдуть вперед. За даними Генштабу, протягом минулої доби відбулося понад 32 бойових зіткнення. Повідомляє Вчасно.


На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки.


На Авдіївському напрямку ЗСУ успішно тримають оборону на зайнятих рубежах та відбивають атаки противника.


На Мар'їнському напрямку окупанти вели безуспішні наступальні дії в районі Мар'їнки. Там протягом минулої доби було 14 невдалих спроб витіснити наші підрозділи із займаних позицій.

Водночас на Шахтарському напрямку наші захисники продовжують тримати оборону на зайнятих рубежах, захищають нашу землю від окупантів.


На Куп’янському та Лиманському напрямках противник наступальних дій не здійснював. На Бахмутському напрямку наші захисники успішно відбили атаки противника в районах східніше Богданівки та південно-східніше Білої Гори. Окупанти вже ще намагаються відновити втрачене положення в районі Кліщіївки, але без успіху.


Контрнаступальну операцію на південному фланзі Бахмута підтверджують аналітики американського Інституту вивчення війни. У зведені вказано, що ЗСУ змусили російські війська відступити за залізничну лінію на схід від Кліщіївки.


«Це може свідчити про те, що російське військове командування, можливо, віддає накази про безперервні контратаки в надії довести український контрнаступ до кульмінації. Навіть якщо це буде коштувати великих втрат для російського військового потенціалу», — пояснюють аналітики.


Нагадаємо: Повідомляється, що США передадуть Україні ATACMS. Чи змінить це війну?

0 коментарів
bottom of page