top of page
Пошук

Зруйнували вкінці цього квітня: в Українці відновили багатоповерховий будинок


В місті Українка Обухівського району відновили багатоповерхівку. Вкінці цього квітня вона була пошкоджена через повітряну атаку. Про це повідомляє Київщина 24/7 з посиланням на голову Київської ОДА Руслана Кравченка.


Уламки російської ракети зруйнували дві квартири на 5 та 6 поверхах. Як зазначає Кравченко, за його дорученням на початку травня розпочали відновлювальні роботи. Станом на 31 травня ремонт завершений.


У квартирах провели демонтаж і відновили пошкоджені стіни й перемички, вставили вікна, а також відремонтували фасад і підлогу. Окрім цього, були замінені склопакети та віконні рами.


Перед цим об’єкт обстежили піротехніки, а майданчик перед будинком очистили від уламків. Також у пошкоджених квартирах завершили оздоблювальні роботи.


Через ракетний обстріл тоді постраждала дівчинка, яка мешкала в одній із квартир. Наразі дитина продовжує лікування для повного одужання.

«Це приклад злагодженої та професійної роботи на благо мешканців Київщини. Жителі цих квартир вже можуть повертатися до своїх осель», — зазначив голова ОДА.
Фото: Руслан Кравченко

0 коментарів

Comentários


bottom of page