top of page
Пошук

Знаєте, яка справа об’єднала понад 20 ветеранських родин?


Знаєте, яка справа об’єднала понад 20 ветеранських родин і тепер є дійсно зірковою у військовому середовищі? Ті, хто слідкують за діяльністю Мінветеранів, певно вже знайомі з цим брендом, однак сьогодні ми розповімо про нього докладніше.


Знайомтеся, виробник десертів і солодощів ФронтМед та його співзасновник – ветеран Максим Петрик.


Максим брав участь в АТО у 2014 і 2015 роках у складі 26 ОАБр і 44 ОАБр. Учасник боїв за Дебальцеве, Мирне, Щастя. Після повернення з фронту він довгий час шукав себе та обирав заняття до душі.


«Я почав співпрацювати з благодійним фондом на Хмельниччині, завдяки якому приєднався до міжнародної програми, пройшов навчання та отримав необхідні знання для старту власної справи. Об’єднавши зусилля з декількома ветеранами, ми заснували виробництво», – згадує Максим.


Сьогодні «ФронтМед» виробляє десятки видів солодощів: пастилу, чаї, фріпси, медові десерти і креми. Особливою популярністю користуються подарункові набори. До процесу їхнього створення засновники підходять з креативом, постійно вигадуючи і тестуючи нові варіанти продукції. На виробництві, розташованому на Хмельниччині, сьогодні працює 15 людей, абсолютна більшість яких – члени родин учасників бойових дій.

Якісний, перевірений мед закуповують у пасічників та переробляють у готові десерти. Важлива деталь: вся продукція є не тільки смачною, а й корисною, бо не містить цукру і домішок. Продажі ведуться через соціальні мережі та сайт, де висвітлюється весь процес створення десертів: від купівлі сировини до оформлення.


«Справи йдуть добре, але, звичайно, завжди хочеться більшого. До речі, останнім часом наші постійні клієнти – Мінветеранів, МЗС та МВС. Пишаємося цим і вважаємо хорошим показником. Працюємо вже четвертий рік і будуємо серйозні плани на майбутнє: масштабуватися, потрапити на полиці супермаркетів і вивести подарункові набори на міжнародний рівень», – розповідає захисник.


Головна порада від Максима побратимам, які планують заснувати власну справу, – не боятися почати.


«Головне – зробити перший крок. Необхідно постійно розвивати себе і своє підприємництво, шукати різні варіанти, стукати у різні двері. А ще бути прогресивним і йти в ногу з часом», – зазначає Максим Петрик.

0 коментарів
bottom of page