top of page
Пошук

Землі Оксани Марченко під Києвом повернули державі


Прокурори повернули державі землі під Києвом, які перебували у приватній власності дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко. Повідомляє БЖ з посиланням на пресслужбу Київської обласної прокуратури.


Йдеться про землі площею 9,5 га вартістю понад 204 млн грн.


Прокурори довели, що частину лісової ділянки на березі Дніпра в Бориспільському районі відвели в приватну власність всупереч вимог законодавства.


Потім землю внесли до статутного фонду юридичних осіб, бенефіціаром яких є дружина екснародного депутата, позбавленого українського громадянства, — лідера забороненої в Україні партії «ОПЗЖ».


Враховуючи порушення вимог законодавства, обласна прокуратура звернулася до суду. Господарський суд Київської області задовольнив позов про повернення цих земель у державну власність.


Нагадаємо: Співробітники ДБР проводять обшук у будівлі Київради: деталі.

0 коментарів
bottom of page