top of page
Пошук

Зеленський та Дуда провели зустріч у Жешуві: обговорили подальшу оборонну співпрацю


КИЇВ. 10 лютого. УНН. Завершуючи низку закордонних візитів, президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Польщі Анджеєм Дудою у польському місті Жешуві. Лідери обговорили подальшу оборонну співпрацю та спільні дипломатичні кроки, пише УНН з посиланням на сайт президента України.


Деталі

Зеленський поінформував польського колегу про поточний стан справ на фронті й прогнози щодо розвитку ситуації у найближчий період. Він також розповів про актуальні оборонні потреби України та свої кроки щодо зміцнення української армії.


Крім цього, український президент повідомив про візит до Брюсселя й наголосив на важливості старту вже цьогоріч переговорів про вступ України до ЄС. За його словами, це стало б "важливою мотивацією для українського суспільства та армії, які проходять через важкі випробування".


Цитата

"У четвер президенти Польщі та України Анджей Дуда та Володимир Зеленський зустрілися в Жешуві; Президент України прозвітував про свою останню дипломатичну діяльність у Брюсселі та інших європейських столицях; переговори також стосувалися безпеки в регіоні", - повідомили в канцелярії президента Польщі.


0 коментарів
bottom of page