top of page
Пошук

Зеленський підписав закон про мораторій на підвищення комунальних тарифів


19 серпня офіційно стало відомо, що глава держави Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає встановлення мораторію на підвищення тарифів на тепло для населення. Повідомляє online.ua .


Про це повідомляється на сайті Верховної Ради України у картці відповідного законопроєкту № 7427. Президент своє рішення публічно поки не прокоментував.


Що важливо знати про мораторій на підвищення тарифів в Україні Українські народні обранці ухвалили урядовий законопроєкт № 7427 29 липня - "за" проголосували 260 нардепів.


В оприлюдненому документі йдеться про те, що що мораторій на підвищення тарифів буде діяти протягом воєнного стану в Україні та 6 місяців після його завершення. Зокрема зазначається, що введена заборона підвищувати для всіх категорій споживачів тарифи на: послуги з розподілу природного газу; теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання): послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води. Окрім того, наголошується, що парламент України виділив НАК "Нафтогаз України" 111,1 мільярд гривень з держбюджету для компенсації витрат компанії, пов’язаних з виконання нею спеціальних обов’язків (ПСО) на ринку газу.

0 коментарів
bottom of page