top of page
Пошук

Зеленський підписав закон про відкриті е-декларації


Президент України Володимир Зеленський підписав закон про повернення електронного декларування для посадовців із негайним відкриттям декларацій. Як пише "Європейська правда", про це свідчить картка законопроєкту №9534 на сайті Верховної Ради.

Згідно із оприлюдненою інформацією, документ був повернутий з підписом президента 10 жовтня.

Закон відновлює електронне декларування для посадових осіб держави та місцевого самоврядування, що є одним із критеріїв для подальшого руху України до Європейського Союзу.

Раніше Верховна Рада схвалила закон про е-декларування з урахуванням вето президента Володимира Зеленського. За відповідне рішення проголосував 341 народний депутат.

Нагадаємо, на початку вересня Рада ухвалила в цілому закон, який відновлює електронне декларування для посадових осіб держави та місцевого самоврядування.

Втім, головна правка 371 про відкриття реєстру декларацій негайно після ухвалення закону, а не через рік, не набрала необхідної кількості голосів.

Після цього президент Зеленський наклав вето на закон про відновлення електронного декларування, заявивши, що декларації мають бути відкритими одразу.


Нагадаємо: Зеленський прибув до Румунії з офіційним візитом.

0 коментарів
bottom of page