top of page
Пошук

Зеленський збільшив суму гарантій по банківських вкладах

Президент Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до законодавства щодо забезпечення стабільності системи гарантування банківських вкладів фізичних осіб (№ 2180-IX від 01.04.2022)


Про це повідомив народний депутат, голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики Данило Гетьманцев, передає depo.ua.


Закон передбачає вирішення проблеми реструктуризації боргових зобов'язань Фонду гарантування вкладів фізичних осіб перед Міністерством фінансів України, а також підвищення гарантованої державою суми коштів за вкладами до 600 тис. грн. Крім того, запроваджується 100% гарантія повернення вкладів у разі прийняття рішення про виведення банку з ринку протягом дії військового стану в Україні та трьох місяців з дня припинення або скасування військового стану в Україні.


Крім того, закон передбачає, що АТ "Ощадбанк" стане учасником системи гарантування вкладів фізичних осіб з дня набуття чинності.


Закон набирає чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування, крім положень про суму відшкодування коштів за вкладами у розмірі не менше 600 тисяч гривень, що набирають чинності через три місяці з дня, наступного за днем ​​припинення або скасування військового стану в Україні.


0 коментарів
bottom of page