top of page
Пошук

Здатні вражати шахеди. Україна отримає антидронові комплекси Slinger


Slinger (Фото:Wikipedia)

Україна отримає антидронні комплекси Slinger від австралійської компанії Electro Optic Systems (EOS). Їх закупили США для пожертвування Україні. Про це йдеться в заяві виконавчого віцепрезидент EOS Метта Джонса. Повідомляє NV.


«Ця технологія дійсно йде в Україну. Система Slinger була придбана США для пожертвування Україні. Розробка лазерної технології все ще завершується, тому наразі це не розглядається», — заявив Джонс.


«Ми вже підписали два контракти для України на 110 систем, які будуть оснащені М113 і ще 50 систем з компанією під назвою Практика, які будуть інтегровані в БТР Bushmaster. Вони становлять близько 170 мільйонів доларів, це значний експортний контракт», — додав він.


Комплекс Slinger було створено на базі 30-мм гармати M230LF та 7,62-мм кулемета MAG58. Систему оснащено тепловізійним та нічним прицілами.


Невелика вага до 400 кг дозволяє встановити її на легку техніку. Комплекс здатний відстежувати і точково вражати безпілотники, що рухаються, на відстані більше 800 метрів.


Відповідно до заяв компанії-виробника, комплекс розроблено з використанням досвіду російсько-української війни. Slinger може протидіяти багатьом цілям, зокрема розвідувальним дронам дронам-камікадзе, таким як іранські БПЛА Shahed-136.


0 коментарів

Comentários


bottom of page