top of page
Пошук

Зведення про ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил 4 грудня 2021 року


Минулої доби, 3 грудня, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил була контрольованою українськими військовослужбовцями.


З боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 6 порушень режиму припинення вогню, 3 з яких із застосуванням забороненого мінськими домовленостями озброєння.


В напрямку КРАСНОГОРІВКИ окупанти вели вогонь з протитанкової гармати МТ-12.


В бік КРИМСЬКОГО російські найманці здійснили обстріл з мінометів калібру 82 мм, станкових протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів.


Поблизу СТАНИЦІ ЛУГАНСЬКОЇ ворог двічі вів обстріли, застосовуючи артилерію калібру 122 мм та озброєння БМП-1.


Біля ЗАЙЦЕВОГО ворожі війська вели вогонь з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

В районі ПОПАСНОЇ противник здійснив обстріл зі станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.


Внаслідок ворожих дій один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення. Воїн перебуває в лікувальному закладі. Стан його здоров’я – задовільний.


Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріли.


Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними.


Впродовж поточної доби порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.


Криміногенна ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил оцінюється як стабільна.


За минулу добу підрозділами поліції зведених загонів перевірено 3390 транспортних засобів, 3589 осіб, 2 особи - на причетність до збройних формувань Російської федерації, а також виявлено 53 адміністративні правопорушення та розкрито 40 злочинів.


Через контрольні пункти в'їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію прослідувало 1119 осіб, а на підконтрольну Україні територію прибуло 823 особи.


В порядку реалізації комплексу безпекових заходів в інтересах цивільного населення піротехнічні розрахунки ДСНС України зі складу Об’єднаних сил розмінували понад 3,5 гектари території та передали на знищення 170 вибухонебезпечних предметів.

0 коментарів
bottom of page