top of page
Пошук

За місяць війни проти України сталося втричі більше хакерських атак, ніж за аналогічний період 2021


В Україні зросла кількість кібератак, повідомили в Держспецзв'язку

Фото: depositphotos.com


За місяць війни сталося втричі більше хакерських атак різного виду проти України, ніж за аналогічний період 2021 року. Повідомляє Гордон з посиланням на пресслужбу Держспецзв'язку у Facebook.


У пресслужбі зазначили, що найпопулярнішими видами атак залишаються фішингові розсилки, поширення шкідливого програмного забезпечення та DDoS-атаки.


Голова Держспецзв'язку Юрій Щиголь розповів, що атакують насамперед державні установи, фінансовий, оборонний сектор, операторів зв'язку, місцеві органи влади, логістичні компанії, медіа.


"Ми також бачимо численні спроби хакерів зламати ресурси, які збирають інформацію про військові злочини рф в Україні. Держспецзв'язку докладає зусиль для забезпечення їхнього кіберзахисту. Запевняємо, що користуватися ними безпечно. Загалом за місяць війни вже сталося майже втричі більше хакерських атак різного виду, ніж за аналогічний період минулого року. Проте більшість із них безуспішні та майже не впливають на роботу критичної інформаційної інфраструктури", – ідеться у повідомленні.

0 коментарів

Comments


bottom of page