top of page
Пошук

За матеріалами СБУ на користь держави передано активи російського бізнесмена на понад 1 млрд грн


За матеріалами Служби безпеки в управління Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) передано активи чернігівської текстильної компанії, яка пов’язана з російським бізнесом. Повідомляє СБУ.


Рішення стосується всього нерухомого майна компанії та корпоративних прав на неї.


Загальна вартість вилученого на користь держави майна становить понад 1 млрд грн.


За даними слідства, кінцевим бенефіціаром підприємства є російський бізнесмен, який працює на військово-промисловий комплекс країни-агресора.


Встановлено, що він володіє групою російських компаній, які виконують замовлення з виробництва військового одягу і спорядження для окупаційних угруповань рф.


Наразі у межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.


Слідчо-оперативні дії проводять співробітники СБУ Чернігівської області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

0 коментарів
bottom of page