top of page
Пошук

Залужний ухвалив створення перших у світі ударних рот БПЛА — Генштаб


Український військовий (Фото:Генштаб ЗСУ/Facebook)

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний ухвалив створення в Україні перших у світі ударних рот БПЛА. Повідомляє NV з посиланням на пресцентр Генштабу ЗСУ у Facebook.


«Формуються перші у світі ударні роти БПЛА. Створення ударних рот ухвалив на Ставці Головнокомандувач ЗС України генерал Валерій Залужний», — йдеться у повідомленні.


Зазначається, що вже відібрано військовослужбовців, які очолять ударні роти. Кожна з них отримає дрони та боєприпаси, Starlink та інше необхідне обладнання.


Міноборони, Генштаб і Держспецзв’язку в рамках проекту Армія дронів створили Координаційний штаб, який займатиметься проектом ударних рот, здійснюватиме ключові реформи та масштабуватиме виробництво безпілотників.


Проект Армія дронів — це комплексна програма, яка включає системну закупівлю безпілотників для українських військових, їх ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання операторів.


Віцепрем'єр-міністр із цифрової трансформації Михайло Федоров 25 січня повідомляв, що на фронті перебувають майже тисяча БПЛА з Армії дронів. За його даними, частка українських виробників зокрема перевищує 60%.

0 коментарів
bottom of page