top of page
Пошук

Залужний та Сирський висловилися за продовження оборонної операції у Бахмуті


Президент України Володимир Зеленський у понеділок, 6 лютого, провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Офісу Президента.


Як зазначається, командувачі оперативно-стратегічних угруповань військ доповіли про ситуацію на основних напрямках фронту.


"Особливо детально члени Ставки розглянули ситуацію в Бахмуті. Оцінюючи перебіг оборонної операції, Президент поставив запитання Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному та командувачу оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Олександру Сирському щодо подальших дій на Бахмутському напрямку. Вони висловилися за продовження оборонної операції та подальше посилення наших позицій у Бахмуті", - йдеться у повідомленні.


Крім того, на засіданні Ставки було розглянуто питання постачання зброї й обладнання та їх розподілу за оперативними напрямками.


У засіданні також взяли участь: керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, командувачі родів військ та оперативних напрямків. До засідання Ставки долучилися члени уряду, очільники силових відомств і правоохоронних органів.

0 коментарів
bottom of page