top of page
Пошук

Жодних рішень про Україну без України – Держдеп


Сполучені Штати мають намір співпрацювати з Україною, і рішення про Україну прийматимуться тільки після спільних консультацій, запевнила Шерман, повідомляє Корреспондент.нет.

Білий дім не збирається діяти стосовно України і приймати рішення про Україну, не задіявши українських представників в обговоренні проблем. Про це заявила заступник Держсекретаря США Венді Шерман.

"США на кожному рівні пов'язані із союзниками і партнерами, включаючи Україну, і так воно триватиме в подальші дні і тижні. Ми заявляємо: нічого про вас і без вас. Ми не прийматимемо рішень про Україну без України", – написала вона у Twitter.

Також вона подякувала заступнику міністра закордонних справ України Еміне Джапаровій за висловлену довіру на адресу Вашингтона на тлі переговорів США та Росії, які відбулися напередодні в Женеві.

Американську делегацію на переговорах з безпеки очолювала Венді Шерман, російську – заступник глави МЗС РФ Сергій Рябков. Під час переговорів було обговорено питання розміщення ракет у Європі, санкції проти РФ в разі її вторгнення в Україну.

0 коментарів

Comments


bottom of page