top of page
Пошук

Житель Сєверодонецька виграв у екс керівника Нацполіції Луганщини справу на 100 тисяч гривень


Екс начальник Головного управління Нацполіції Луганщини Сергій Колесник подав до суду на жителя Сіверськодонецька Сергія Чуба за негативний пост у соціальній мережі.


Як повідомляє stopcor.org

Колишній посадовець вимагав 100 тисяч гривень матеріального відшкодування.

Нагадаємо, Сергій Колесник очолював ГУНП Луганщини впродовж двох років і був звільнений з посади у грудні 2020 року без роз’яснень причин для загалу.


Того ж року Чуб відкоментував у соцмережі, що зарплату у 70 тисяч гривень головний поліціянт області начебто отримував за «кришування» наркоторгівлі та підпільних казино, підкуп виборців, незаконне вирубування лісу тощо.


Своєю чергою, Колесник заявив, що цим коментарем нібито була спаплюжена його честь, гідність, і ділова репутація. Відповідну цивільну справу було зареєстровано за номером 428/13184/19 у Сєверодонецькому міському суді.


Натомість свідки навели в суді чимало фактів на підтвердження тотальної корумпованості поліції регіону за часів каденції Колесника.


«У задоволенні позову про захист честі, гідності та ділової репутації, відшкодування моральної шкоди відмовити», — йдеться у рішенні Сєверодонецького міського суду Луганської області від 17.08.2021 за підписом головуючого судді І.С. Посохова.


Зауважимо, це рішення може бути оскаржено до Луганського апеляційного суду через Сєверодонецький міський суд шляхом подання апеляційної скарги на рішення суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

0 коментарів

Comments


bottom of page