top of page
Пошук

Енергетики сказали, коли Київ зможе не боятися блекауту


Відключення світла у Києві

Вже з середини лютого Києву можна буде не побоюватись можливого блекауту. Про це в ефірі телемарафону сказав голова Центру досліджень енергетики Олександр Харченко. Повідомляє Хвиля.


"Коли ми говоримо про енергосистему України, яка абсолютно об'єднана, то один із найскладніших регіонів – Київський. Він дефіцитний дуже сильно", – сказав Харченко.


Експерт зазначив, що Київ був і залишається одним із найуразливіших місць в Україні, і російські енергетики, які допомагають армії Путіна планувати ракетні атаки, про це знають.

Блекаут у Києві

Проте Харченко зазначив, що наразі реалізується план, згідно з яким Київ може уникнути блекаутів. Якщо реалізувати вдасться все заплановане, то з середини лютого столиця України "стоятиме" за тотальних відключень світла.


Харченко зазначив, що далі ця "парасолька" розширюватиметься і на інші великі міста, щоб загроза блекауту не була страшною.


"У містах буде резервне живлення для водоканалів, для теплових станцій. Щоб якщо система не працює, усі отримали харчування, тепло та воду", - додав він.

0 коментарів
bottom of page