top of page
Пошук

Ексміністра Демчишина підозрюють в організації незаконних поставок вугілля з «ЛНР» та «ДНР»

Правоохоронці повідомили про підозру колишньому міністру енергетики та вугільної промисловості. Йому закидають організацію незаконних постачань вугілля з тимчасово окупованих територій Донбасу. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

За даними слідства, йдеться про міністра, якого призначили на посаду у грудні 2014 року. Правоохоронці ім’я підозрюваного не називають. Однак зазначимо, що тоді очільником відомства став Володимир Демчишин.

Так от, прокурори вказують, що після призначення підозрюваного на цю посаду вище політичне керівництво держави залучило його до укладання угод на постачання вугілля з «ЛНР» та «ДНР».

Міністр нібито знав про існування дефіциту вугілля для державних енергогенерувальних підприємств України. Це сталося на тлі зриву постачання вугілля з Південної Африки та блокування постачань з Росії.

Також Демчишин усвідомлював причини зриву постачань — примушування України до придбання вугілля у представників «Л/ДНР» і розумів, що «це є сприянням економічному розвитку і діяльності терористичних організацій "Л/ДНР"».

0 коментарів
bottom of page