top of page
Пошук

Дубінському обрали запобіжний захід


Нардепу Олександру Дубінському призначили запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання на два місяці. Повідомляє UA.NEWS з посиланням на Суспільне.


Дубінський має носити електронний браслет, за вимогою прибувати до слідчого та здати закордонний паспорт.

Адвокат нардепа звернувся з клопотанням відкласти засідання: мовляв, наразі проходить пленарне засідання у Верховній Раді. «Засідання зараз важливі, вони відбуваються раз на 5 тижнів, прошу задовольнити клопотання», – наполягав сам Дубінський.


Проте прокурор заперечив, бо порушення, у якому підозрюють Олександра Дубінського, перебуває у сфері діяльності народного депутата.


Напередодні, 9 серпня, народному депутату Олександру Дубінському за матеріалами Державного бюро розслідувань було повідомлено про підозру в службовому підробленні для виїзду за кордон. Зокрема, його підозрюють у внесенні службовою особою неправдивих відомостей до офіційних документів, на підставі яких він виїхав за кордон нібито під приводом супроводження батька на лікування.


Також зазначимо, що Дубінський цьогоріч потрапляв до списку нардепів, які пропускають засідання Ради без поважних причин.


0 коментарів
bottom of page