top of page
Пошук

ДПСУ про ситуацію на кордоні із Білоруссю


Ситуація по лінії кордону з Білоруссю та в прикордонні залишається контрольованою – не зафіксовано переміщення або різкого збільшення військової техніки або живої сили. Про це в ефірі Еспресо заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко. Повідомляє Інформаційний потік.

“Ситуація по лінії кордону з Білоруссю та в прикордонні залишається контрольованою. Ми не фіксуємо зараз і також під час раптової перевірки готовності підрозділів ЗС Білорусі якогось переміщення або різкого збільшення військової техніки або живої сили поруч з кордоном”, – зазначив він.

Демченко наголосив, що увага ДПСУ прикута і вглиб Білорусі.

“Ми розуміємо, що Білорусь активно довгий час підтримує РФ у війні. Навіть ця перевірка, яка відбувалась по той бік кордону останні дні для нас нічого не змінює, бо ми посилюємо наш кордон з Білоруссю, як по лінії кордону, так і в прикордонні.
Для того, щоб максимально наші сили на кордоні мали можливість стримати будь-якого ворога Білорусь чи Росію. Станом на зараз, кордон максимально посилений в оборонному плані, щоб реагувати на всі можливі виклики на цьому напрямку”, – підсумував речник ДПСУ.
0 коментарів

Comments


bottom of page