top of page
Пошук

До кращих унівеситетів за версією Webometrics увійшли 313 українських вишів: які у топі


У січні 2022 року Національною дослідницькою радою Іспанії було опубліковано чергову редакцію міжнародного рейтингу університетів світу Ranking Web of Universities (Webometrics), до якого увійшли 313 вишів з України. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України, пише УНН.


Так, зазначається, що до першої десятки найкращих закладів вищої освіти України увійшли:

— Київський національний університет імені Тараса Шевченка; — Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”; — Сумський державний університет; — Національний авіаційний університет; — Харківський національний університет радіоелектроніки; — Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна; — Національний технічний університет “Харківський політехнічний iнститут”; — Національний університет біоресурсів і природокористування України; — Національний університет “Львівська політехніка”; — Національний технічний університет “Дніпровська політехніка”.


Ініціативу Webometrics було започатковано дослідницькою групою Cybermetrics Lab, яка належить до Вищої ради з наукових досліджень (Consejo Superior de Investigaciones Cientificas — CSIC), найбільшої науково-дослідної установи Іспанії. Рейтинг закладів вищої освіти оновлюється регулярно з урахуванням індикаторів, що враховують зокрема роботу викладачів, результати їхніх наукових досліджень, відображені у Google Scholar Citations, міжнародне визнання закладу освіти та його зв’язки з громадою.

0 коментарів

Comments


bottom of page