top of page
Пошук

До Дня Державного Прапора України перед будівлею Святошинської РДА урочисто піднято український стяг


Відповідно до Указу Президента України від 23.08.2004 № 987/2004 «Про День Державного Прапора України» у нашій країні на загальнодержавному рівні встановлено відзначення відповідного свята. Повідомляє Святошинська районна в м. Києві державна адміністрація.


Наш славетний синьо-жовтий стяг як один із символів української державності, свідок та натхненник героїчної багатовікової боротьби українського народу за незалежність та право на самовизначення в новітній історії України з’явився у залі Верховної Ради України одночасно з проголошенням незалежності нашої держави у 1991 році.


На сьогоднішньому, надважкому й визначальному, етапі захисту незалежної України, безперечно, мирне трактування нашого біколора (синя полоса прапора – то безкрайнє, мирне небо, а жовта – широкі, родючі, життєдайні лани нашої країни) набуває більш глибокого сенсу: під синьо-жовтими знаменами за майбутнє мирне та безпечне існування своїх нащадків наші воїни йдуть у бій, під Державним прапором України віддають шану загиблим героям, синьо-жовті полотна як оберіг таємно зберігають, ховаючи, українці, що опинилися в окупації, синьо-жовті позначки як знак спротиву та незламності з’являються на тимчасово загарбаних ворогом територіях.


Сьогодні, у День Державного Прапора України, перед адмінбудівлею Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації було урочисто піднято український державний стяг. В урочистостях, що у зв’язку з підвищеною повітряною небезпекою в ці святкові дні проходили з відповідними обмеженнями, узяло участь керівництво Святошинської РДА на чолі з виконувачем обов’язків голови Василем ГРИГОРЕНКОМ, а також запрошені гості: начальник Марківської селищної військової адміністрації Старобільського району Луганської області Олександр ЧЕРЕВАТИЙ, начальник Сватівської міської військової адміністрації Сватівського району Луганської області Олександр МІТКЕВИЧ, керівник громадської спілки «Асоціація волонтерських команд України» Богдан КОЛОДІЙ і кінцевий бенефіціарний власник та засновник ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «БУДШЛЯХМАШ» Мирослав ГУЙВАН.


На завершення святкової церемонії очільник Святошинської РДА Василь ГРИГОРЕНКО передав представникам підрозділу Головного управління розвідки Міністерства оборони України автомобіль Ford Ranger, придбаний за участі ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «БУДШЛЯХМАШ». Для військових до свят коштом громадської спілки «Асоціація волонтерських команд України» та ТОВ «ФАВОР» названий автомобіль було завантажено продуктами харчування.

Це не перша подібна акція за сприяння районної влади. Разом до перемоги!

0 коментарів

Comments


bottom of page