top of page
Пошук

ДОБІРКА НАЙКРАЩИХ РІЗДВЯНИХ ФІЛЬМІВ ДЛЯ РІЗНОГО ВІКУ


Що ближче різдвяні свята, то частіше ми думаємо про диво, шукаємо його і дуже тішимося, коли стикаємося з ним, нехай навіть у різдвяних історіях і фільмах. Багато з останніх - добрі, наївні, теплі та смішні дарують нам відчуття затишку, надії та любові. Повідомляє Соцпортал.


Експерти любов до різдвяних фільмів пояснюють кількома чинниками:

Традиція та атмосфера свята: Різдвяні фільми часто створюють затишну і теплу атмосферу, пов'язану зі святом. Глядачі знаходять задоволення в тому, як ці фільми передають традиційні різдвяні цінності та радість від зустрічі з сім'єю і друзями.


Емоційний зв'язок: Багато різдвяних фільмів мають емоційні сюжети про кохання, сім'ю, дружбу і доброту. Ці теми можуть викликати позитивні емоції та створювати зв'язок із персонажами.


Ностальгія і спогади: Різдвяні фільми можуть бути пов'язані з дитинством і спогадами про свята, коли світ здавався чудовим і чарівним. Глядачі можуть відчувати ностальгію і повертатися до цих приємних спогадів через фільми.


Тематична музика та візуальні елементи: Різдвяна музика і прикраси у фільмах створюють атмосферу веселощів і свята. Глядачі можуть насолоджуватися святковими мелодіями та візуальними елементами, які підкреслюють дух Різдва.


Відпочинок і розвага: Різдвяні фільми також слугують відпочинком від повсякденної рутини. Перегляд цих фільмів може стати частиною традицій сімейного відпочинку під час свят.

Що ж подивитися в ці дні. Ось невелика добірка різдвяних фільмів, які часто користуються популярністю у дорослих під час свят:

 1. "Сам удома" (Home Alone, 1990): Класична комедія про пригоди хлопчика Кевіна, який залишився сам удома на Різдво.

 2. "Грінч - викрадач Різдва" (How the Grinch Stole Christmas, 2000): Кумедна екранізація різдвяної класики Доктора Сьюсса.

 3. "Ельф" (Elf, 2003): Комедія з Вілом Ферреллом у ролі людини, яка виросла серед ельфів і вирушає до Нью-Йорка в пошуках свого справжнього батька.

 4. "Кохання у великому місті" (Love Actually, 2003): Багатогранний різдвяний фільм, що розповідає кілька історій про кохання і стосунки.

 5. "Свято" (The Holiday, 2006): Дві жінки з різних країн вирішують помінятися будинками на Різдво, що призводить до несподіваних змін у їхніх життях.

 6. "Різдвяна історія" (A Christmas Carol, 1984): Безліч екранізацій цього класичного твору Чарльза Діккенса, але, можливо, варто подивитися версію 1984 року з Джорджем К. Скоттом у ролі Скруджа.

 7. "Замок у небі" (The Holiday Calendar, 2018): Романтична комедія про магічний календар і те, як він змінює життя головної героїні.

 8. "Операція "Санта"" (Arthur Christmas, 2011): Анімаційна комедія про пригоди сина Діда Мороза та його команди, які намагаються врятувати Різдво.

 9. "Коли Гаррі зустрів Саллі" (When Harry Met Sally, 1989): Хоча це не виключно різдвяний фільм, сцени, що відбуваються на святах, роблять його затишним вибором для святкового перегляду.


Ось кілька різдвяних фільмів, які можуть сподобатися підліткам:

 1. "Різдвяна історія" (Elf, 2003): Комедія з Вілом Ферреллом у ролі людини, яка виросла серед ельфів і вирушає до Нью-Йорка в пошуках свого справжнього батька.

 2. "Полярний експрес" (The Polar Express, 2004): Захоплива анімаційна пригодницька пригодницька історія про хлопчика, який здійснює дивовижну подорож потягом до Північного полюса.

 3. "Грінч - викрадач Різдва" (How the Grinch Stole Christmas, 2000): Кумедна екранізація різдвяної класики Доктора Сьюсса.

 4. "Врятуйте Віллі" (Free Willy, 1993): Це не строго різдвяний фільм, але історія про хлопчика і його дружбу з косаткою може бути зворушливою під час свят.

 5. "Сам удома" (Home Alone, 1990): Класична комедія про пригоди хлопчика, який залишився сам удома на Різдво.

 6. "Замок у небі" (The Holiday Calendar, 2018): Романтична комедія про магічний календар і те, як він змінює життя головної героїні.

 7. "Неймовірне життя Волтера Мітті" (The Secret Life of Walter Mitty, 2013): Захоплива пригода про мрії та самопошук, яка розгортається у святковий період.

 8. "Будинок із годинником" (The House with a Clock in Its Walls, 2018): Фентезійний фільм про пригоди хлопчика в загадковому будинку.

 9. "Як стати найкращим" (The Ultimate Christmas Present, 2000): Дві подруги знаходять пристрій, здатний змінювати погоду, і вирішують створити свої власні зимові дива.

Ось кілька популярних і улюблених дітьми різдвяних фільмів:

 1. "Полярний експрес" (The Polar Express, 2004): Захоплива анімаційна історія про пригоди хлопчика в поїзді, що йде на Північний полюс.

 2. "Грінч - викрадач Різдва" (How the Grinch Stole Christmas, 2000): Кумедна екранізація класичної різдвяної казки Доктора Сьюсса.

 3. "Ельф" (Elf, 2003): Комедія з Вілом Ферреллом у ролі людини, яка виросла серед ельфів і вирушає до Нью-Йорка в пошуках свого справжнього батька.

 4. "Сам удома" (Home Alone, 1990): Класична комедія про хлопчика, який залишився один на Різдво, і його кмітливі спроби захистити свій будинок.

 5. "Міккі і різдвяне диво" (Mickey's Once Upon a Christmas, 1999): Анімаційний фільм за участю персонажів Діснея, що розповідає три різдвяні історії.

 6. "Замок у небі" (The Holiday Calendar, 2018): Романтична комедія про магічний календар і його вплив на життя головної героїні.

 7. "Як Грінч вкрав Різдво!" (How the Grinch Stole Christmas!, 1966): Класична анімаційна версія історії Грінча за книгою Доктора Сьюсса.

 8. "Артур Різдвяний" (Arthur Christmas, 2011): Кумедний анімаційний фільм про пригоди Артура, сина Діда Мороза.

 9. "Кролик Пітер: Пригоди на Різдвяному пагорбі" (Peter Rabbit: Christmas Tale, 2012): Веселі пригоди Кролика Пітера та його друзів у Різдвяному лісі.


Ці фільми пропонують безліч веселощів, пригод і святкового настрою для дітей під час різдвяних канікул.


Також, багато цікавих фільмів з'явилося у 2023 році. Можливо, якийсь із них станемо одним із ваших улюблених.

Залишені - США, Плюшевий Кролик - Велика Британія, Гноми. Новорічне свавілля - Норвегія, Різдво в подарунок - Італія, Джин - США, Щоденник слабака. Різдвяна лихоманка - США, Цукерковий провулок - США, Мчимось ми крізь сніг - США, Щасливого Бетмена - США, Різдво з колишньою - США, Як закохається до Різдва - Канада, Нестерпна дев'ятка - США, Санта-саміт - США, Різдвяний трикутник - Канада, Різдвяний детектив - США, Острів Різдва - Канада, Острів Гельдейберге - Німеччина, Рекордне Різд во - Канада, Спрямовуючи Різд во - США, Різдво в Шотландії - США, Різдвяний репортаж - США, Твоє Різдво або моє 2 - Велика Британія.


Однак захопившись різдвяними фільмами пам'ятайте про норми, яких необхідно дотримуватися, просиджуючи перед телевізором.


Діти віком від 2 до 5 років:

Рекомендується обмежувати екранний час до 1 години на день.

Позитивні та освітні програми кращі.


Діти віком від 6 до 17 років:

Рекомендується прагнути до 1-2 годин помірної фізичної активності на день.

Обмеження часу перед екраном має бути обговорено в сім'ї, але загалом рекомендується обмежувати екранний час до 2 годин на день.


Дорослі

Обмеження часу перед екраном може бути складним через різні обставини (наприклад, робота, освіта). Важливо включати перерви, фізичну активність і різноманітні активності крім екрана.


0 коментарів

Commentaires


bottom of page