top of page
Пошук

Для НАТО розпочалася нова ера після повномасштабного вторгнення Росії в УкраїнуПісля 24 лютого, коли розпочався повномасштабний наступ російських військ на територію Україну, Північноатлантичний альянс довів свою здатність мобілізуватися для колективної оборони та вміло підтримувати українців, які воюють за свою країну. Таку заяву зробили військові лідери НАТО. Про це повідомляють Букви із посиланям на Міністерство оборони США.


“Без сумніву, для Північноатлантичного альянсу розпочалася нова ера. За останні кілька місяців НАТО продемонструвало, що воно здатне швидко та ефективно змінити свою позицію. Ми здійснили найбільше зміцнення колективної оборони за ціле покоління”, – заявив голова військового комітету Альянсу адмірал Роб Бауер.


Також він зазначив, що війна президента РФ Володимира Путіна в Україні поставила нову стратегічну реальність для НАТО.


На зустрічі Роб Бауер зауважив, що НАТО похвалило Україну за готовність усіх поколінь боротися за свободу. Україна ніколи не прийме російську окупацію, а Північноатлантичний альянс підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно.


“Україна боролася з російськими військовими до останнього і фактично відтіснила їх від Києва. Українці продовжують відштовхувати російські війська на Донбасі. Тому є багато уроків, які можна засвоїти з війни в Україні. Це ще раз довело важливість морального духу”, – додав адмірал Роб Бауер.

  • У НАТО не очікують значних перемог для будь-якої сторони російсько-української війни найближчими тижнями. Водночас в Альянсі переконані, що Україна зможе повернути собі окуповані РФ території.

  • Президент України Володимир Зеленський 20 березня заявив, що членство України у Північноатлантичному альянсі гарантувало б Україні безпеку. За його словами, РФ не наважилася б напасти.

  • Сьогодні лідери НАТО зустрілися на саміті для обговорення безпекових викликів, зокрема спричинених російською агресією та війною РФ проти України. Члени НАТО домовилися надати Україні додаткову допомогу.

0 коментарів
bottom of page