top of page
Пошук

Джамала розірвала співпрацю з продюсером після 11 років роботи. Її кліпи поки зникли


Співачка Джамала завершила співпрацю з продюсером Ігорем Тарнопольським після 11 років роботи, повідомила сама артистка в інстаграмі.

Джамала розповіла, що має нову команду вже три місяці. Як повідомляє Лига.нет


Нині вони працюють над відновленням контенту на ютуб-каналі артистки, з якого 30 серпня зникли майже всі кліпи. А залишилися тільки завантажені на початку 2010-х. Продюсер Ігор Тарнопольский, власник лейблу Enjoy! Records у коментарі виданню СЛУХ каже, що артистка особисто повідомила його про розрив. І не пояснила причину.

Через деякий час, каже, на офіційних ресурсах співачки замінили його контакти.

"Із Джамалою нас пов’язувало 11 років партнерських відносин. Я продюсував усі сингли та альбоми, починаючи з найпершого, закінчуючи двома останніми, десятки кліпів, відеолайвів. Увесь креатив, творчі тендери, продакшн, підбір команди. Поразка в Нацвідборі до "Євробачення-2011" і подвійна перемога на "Євробаченні-2016", – пригадує Тарнопольский.


Зникнення кліпів з ютуб-каналу Джамали він пояснює обмеженням права доступу в зв’язку з верифікацією авторів.

"

Верифікація, в даному випадку, означає підтвердження від усіх творців аудіовізуального продукту (учасників знімальних груп та ін.), згоду на передачу авторських прав, тому що виявили прогалини в пакеті документів на відеороботи. Наразі ми вже виконали значний об’єм і сподіваємося скоро фіналізувати процес", – пояснив Тарнопольський. Також додав, що артистка завжди може викупити свої права і далі займатися самостійно своєю кар’єрою і каталогом.

Наразі, каже, переговори перервані стороною Джамали.

0 коментарів
bottom of page