top of page
Пошук

Держдеп США продовжить зменшувати ризики від "Північного потоку-2" для України


Державний секретар США Ентоні Блінкен повідомив, що країна буде працювати над зменшенням ризиків від російського газогону "Північний потік-2" для України, повідомляєє Depo.ua.


За його словами, над зменшенням ризиків також будуть працювати союзники США.

Про це Блінкен заявив під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським на Кліматичному саміті COP26.


Зазначається, що він також привітав кроки, які запроваджуються в Україні для боротьби з корупцією.


"Разом із нашими союзниками та партнерами Сполучені Штати продовжуватимуть зміцнювати енергетичну безпеку України, у тому числі шляхом зменшення ризиків, пов’язаних із газопроводом "Північний потік-2", – йдеться у повідомленні.


Зауважимо, дещо раніше стало відомо, що США пообіцяли затягнення сертифікації газопроводу. За словами старшого радника президента США Джо Байдена з глобальної енергетичної безпеки Амоса Хохстайна, вона може затягнутися до березня 2022 року.


Нагадаємо, 10 вересня російський "Газпром" оголосив про завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2".


13 вересня стало відомо, що німецький регулятор отримав всі необхідні документи для початку процесу сертифікації "Північного потоку-2". Federal Network Agency (Bundesnetzagentur) (BNA) розпочало процес сертифікації російського газопроводу "Північний потік-2", який може зайняти до чотирьох місяців. У процесі сертифікації, зокрема, буде брати участь польська нафтогазова компанія PGNiG.


1 жовтня у Кремлі не виключили, що терміни запуску "Північного потоку-2" будуть відкладені через зміну влади в Німеччині.


4 жовтня "Нафтогаз України" та близько 30 постачальних компаній створили балансуючу групу для сталого газопостачання населенню.


14 жовтня американські ЗМІ повідомили, що президент США Джо Байден не має наміру запроваджувати санкції проти російського газопроводу "Північний потік-2".

0 коментарів
bottom of page