top of page
Пошук

Депутати Київської облради просять Верховну Раду заборонити УПЦ МП


Сьогодні, 9 червня, на сесії Київської обласної ради депутати проголосували, що на території України не може діяти релігійна організація УПЦ Московського Патріархату, яка фактично контролюється країною-агресором та підтримує її злочини. Повідомляє RISU з посиланням на Київський регіон.


Київська обласна рада не має повноважень заборонити діяльність УПЦ МП на території Київської області, тому депутатський корпус проголосував за звернення до Верховної Ради України, яка зможе це зробити на законодавчому рівні.


Враховуючи вищезазначене, депутати КОР просять Верховну Раду України невідкладно розглянути зазначені вище законопроекти.


Нагадаємо, що на розгляді Верховної Ради України перебувають законопроекти від 23.11.2022 № 8221 «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій» та від 19.01.2023 № 8371 «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», що можуть вирішити питання заборони діяльності на території України релігійних організацій Української Православної Церкви, яка має церковно-канонічний зв’язок із Російською Православною Церквою, є її структурним підрозділом і перебуває у відносинах підпорядкування.


0 коментарів

Comments


bottom of page