top of page
Пошук

Депутати Київради взяли участь у Конференції з питань відновлення України


Депутат Київради Віталій Нестор. Фото: Київрада


Захід упродовж двох днів проходив у Швейцарії. Депутат Київради Віталій Нестор взяв участь у Конференції з питань відновлення України. Захід проходив з 04 по 05 липня в місті Лугано (Швейцарія). Депутат домовився провести ряд консультацій з муніципалітетами та підприємцями Канади та Швейцарії. Повідомляє Вечірній Київ.

У конференції взяли участь представники 40 держав та 20 міжнародних організацій, які визначили курс відновлення України на міжнародному рівні.

Учасники заходу працювали в секціях щодо відновлення економіки, промисловості, енергетики, сільського господарства, цифровізації, інфраструктури, довкілля та соціального відновлення. Сьогодні Кабінет Міністрів України оцінює вартість відновлення України в розмірі 750 мільярдів доларів. Для цього протягом 10 років в Україні мають реалізувати 850 проєктів та програм.

Також необхідно змусити російську федерацію сповна заплатити за воєнні злочини на території України. Мова йде про відновлення житлових будинків, пологових будинків, дитячих садочків, лікарень, шкіл, мостів, будинків культури, заводів та інших об’єктів, які безжалісно зруйнував ворог.

«Компенсацію за пошкоджені об’єкти інфраструктури можна отримати шляхом конфіскації російського майна, яке розташовано в багатьох країнах світу. Наразі урядовці розробляють юридичні механізми задля реалізації даного задуму. Крім цього важливо укріплювати співпрацю між органами місцевого самоврядування та спільно реалізовувати соціальні проєкти в українських містах. Ми домовились провести ряд консультацій щодо ефективної співпраці з муніципалітетами та підприємцями Канади та Швейцарії», — зазначив Віталій Нестор.

Депутат подякував організаторам Конференції з питань відновлення України та кожному учаснику за підтримку українського народу у процесі боротьби з країною-агресором.

0 коментарів

Kommentare


bottom of page