top of page
Пошук

Депутата Київської міськради викрили на 1,26 млн грн неправомірної вигоди


Депутат і керівники столичних КП організували "схему" отримання хабарів за забезпечення перемоги в електронних торгах на право розміщення точок сезонної пересувної торгівлі. Депутат і керівники столичних КП організували "схему" отримання хабарів за забезпечення перемоги в електронних торгах на право розміщення точок сезонної пересувної торгівлі.

Детективи НАБУ за процесуального керівництва прокурорів САП викрили чинного депутата Київської міськради і ще п'ять осіб на одержанні 1,26 млн грн хабаря за сприяння в організації роздрібної торгівлі у столиці. Про це повідомляє сайт НАБУ у середу, 9 лютого.

За даними антикорупціонерів, йдеться про:

депутата Київської міськради, голову однієї з постійних комісій Київради;

помічника депутата Київради;

директора комунального підприємства;

двох заступників директора комунального підприємства;

особу, наближену до депутата.

Слідство встановило, що посадовець Київради у змові із групою осіб, серед них були керівники столичних КП, організували "схему" отримання хабарів за забезпечення перемоги в електронних торгах на право розміщення точок сезонної пересувної торгівлі ("купав") заздалегідь визначених компаній, а також подальшого безперешкодного використання точок. Йшлося про сім локацій у різних районах столиці (Дарницькому, Дніпровському, Шевченківському та інших). Свої "послуги" учасники схеми оцінили у 1,39 млн грн на рік, які згодом планували розподілити між собою.

Під час передачі частини хабаря у розмірі 1,26 млн грн депутата і ще п'ятьох осіб викрили.

Слідчі дії тривають. Детективи НАБУ встановлюють інші обставини скоєння злочину, зокрема коло осіб, які можуть бути причетними до нього.

0 коментарів

Comments


bottom of page