top of page
Пошук

День селфі у музеї: у Києві Мистецький арсенал оголосив безкоштовний вхід


У столиці Мистецький арсенал оголосив безкоштовний вхід 19 січня 2022 року у межах міжнародного флешмобу "День селфі у музеї". Заклад працює до 20:00. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Мистецького арсеналу.


"Ідеальне місце для міжнародного флешмобу День селфі у музеї — виставка футуристів у Мистецькому арсеналі. По-перше, у нас сьогодні безкоштовний вхід і це останній день вільного відвідування "Футуромарення". По-друге, це єдина можливість побачити широкий пласт українського авангарду, який ми зібрали з 16-ти українських музеїв та приватних колекцій", — йдеться у повідомленні.


Виставка "Футуромарення" займає 4 тисячі квадратних метрів Мистецького арсеналу. На ній представлені майже півтисячі експонатів. Це і знакові, і маловідомі твори з 19 державних інституцій культури (музеїв, архівів, бібліотек, дослідницьких центрів) та 8 приватних колекцій, архівні документи, фотографії, ігрові та хронікальні кінострічки. Зокрема, це єдині збережені в Україні супрематичні вишивки Ніни Генке-Меллер, а також твори Давида Бурлюка, Вадима Меллера, Олександра Богомазова, Марії Синякової, Бориса Косарева, Сандро Фазіні, Василя Єрмилова, кінокамера і фільми Євгена Деслава та інші.


У музеї закликали відвідати Мистецький арсенал, зробити селфі з експонатами та опублікувати фото в соцмережах з хештегами #MystetskyiarsenalSelfie та #MuseumSelfieDay. А також відмічати Мистецький арсенал на цих світлинах.

0 коментарів

Comments


bottom of page