top of page
Пошук

ДБР почало розслідування у справі нардепа Лероса


Держбюро розслідувань проводить досудове розслідування за фактом можливої ​​підготовки до свідомо неправдивих свідчень нардепом Гео Леросом. Про це повідомляє прес-служба ДБР у середу, 15 вересня. Повідомляє Корреспондент. нет

Як повідомив начальник відділу Головного слідчого управління ДБР Максим Зінорук, процесуального статусу у нардепа поки ще немає.

"14 вересня генпрокурор відкрив кримінальне провадження щодо можливого вчинення злочину народним депутатом України. Сьогодні Офіс генпрокурора доручив слідчим ГСУ ДБР проводити досудове розслідування за фактом можливого скоєння народним депутатом України підготовки до свідомо неправдивих свідчень свідка, (потерпілого) для надання слідчим органам", - сказав він.

Підставою для внесення відомостей до ЄРДР стала публікація на одному з телеграм-каналів, в якій "містилося відео, на якому людина, схожа на народного депутата Гео Лероса, підшукує співучасників для імітації нападу на себе, і при цьому просить у невстановленого співрозмовника гроші".

"Метою імітації могло бути створення в суспільстві ілюзії погроз на його адресу нібито у зв'язку з політичною діяльністю... метою могла бути дискредитація органів державної влади", - зауважив Зінорук.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення - підготовка до злочину (ч.1 ст.14 КК) і введення в оману суду або іншого уповноваженого органу (ч.2 ст.384 КК).

В рамках слідчих дій планується призначення експертиз з метою підтвердження або спростування монтажу відео, ідентифікації особи, а також дослідження змісту розмови.

При цьому Зінорук зазначив, що слідство встановило цінних свідків, розголошення відомостей про які наразі може перешкоджати досудовому розслідуванню. Він підкреслив, що інформація, якою вони володіють, має важливе значення для встановлення всіх обставин справи.

0 коментарів

Comentarios


bottom of page