top of page
Пошук

ДБР повідомило про підозру колишньому офіцеру корвету «Тернопіль»


ДБР повідомило про підозру колишньому офіцеру корвету «Тернопіль», який сьогодні направляє ракети з корабля рф на міста України (ВІДЕО)

Працівники ДБР повідомили про підозру колишньому командиру ракетно-артилерійської бойової частини протичовнового корвету «Тернопіль», який у 2014 році перейшов на бік ворога. Повідомляє ДБР.


Після захоплення окупантами його військової частини у Севастополі командир відмовився передислокуватись до Одеси й присягнув на вірність агресору.


Нині зрадник воює проти України у складі збройних сил рф на посаді командира бойової частини великого десантного корабля «Цезар Куніков». В обов’язки зрадника входить ввід даних для запуску ракет для обстрілу українських мирних міст.


Слідчі ДБР зібрали достатньо доказів та заочно повідомили колишньому українському військовому підозру у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).


Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 15 років.


Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону.


Нагадаємо, раніше працівники ДБР вже повідомили про підозру у державній зраді колишньому командиру корвету «Тернопіль» Максиму Ємельяненко, який у 2014 році перейшов на бік ворога.0 коментарів
bottom of page