top of page
Пошук

ДБР не прийняло заяву про держзраду Зеленського


У ДБР заявили, що нардепи з фракції "Європейська солідарність", які хотіли повідомити про державну зраду Зеленського, не погодили свій прихід до установи. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт ДБР.


Там наголосили, що, відповідно до закону, невідкладний позачерговий прийом народних депутатів здійснюється у попередньо погоджений час і місці.


"Народні депутати, які сьогодні намагалися зайти до ДБР, завчасно не попередили представників Бюро про свій намір потрапити на невідкладний прийом до керівництва, навіть більше, не узгоджували можливий його час", – пояснюють в ДБР.


Там додали, що в установі також діють карантинні обмеження у зв’язку з епідемічною небезпекою поширення COVID-19. Тому депутати зайшли до будівлі, але не змогли потрапити до режимної частини Бюро.


"Проте парламентарям був запропонований алгоритм дій для вирішення по суті їхнього питання", – запевняють в ДБР, проте не уточнюють, який саме.


Нагадаємо, сьогодні народні депутати з фракції "Європейська Солідарність" подали повідомлення про злочин Володимира Зеленського та його оточення до Офісу генерального прокурора, Державного бюро розслідувань та Служби безпеки України. У "ЄС" наголошують, що дії Зеленського містять ознаки державної зради, фінансування тероризму та створення злочинної організації з використанням службового становища.


Як відомо, 20 грудня п'ятому президенту України Петру Порошенку висунули підозру у державній зраді у справі про постачання вугілля з непідконтрольного Донбасу.

0 коментарів
bottom of page