top of page
Пошук

Данілов: Після арешту Медведчука була просто шалена деморалізація російської агентури в Україні

Данілов заявив, що також є багато питань до депутатів цього та попередніх скликань, мерів та інших посадовців, «прізвища яких були в усіх на екранах», але цю інформацію суспільству представлять пізніше.


Після арешту нардепа Віктора Медведчука була «просто шалена» деморалізація російської агентури в Україні. Про це секретар РНБОУ Олексій Данілов сказав в інтерв'ю Наталі Мосейчук.

«Коли хтось закидає, що ми не готувались до війни… Одну з головних фігур представників РФ публічних відправити під арешт, надягнути на нього хай електронні, умовні кайданки – це не підготовка? Після цього деморалізація всієї цієї агентури була просто шалена. Вон просто були тут всі в шоці: як, самого Медведчука, це ж недоторкана людина, це ж кум Путіна, як таке взагалі можливо було?» – сказав Данілов. Повідомляє Детектор медіа.


На його думку, якби Медведчука не заарештували після втечі з-під домашнього арешту, це мало би дуже погані наслідки.


Данілов додав, що також є багато питань до депутатів цього та попередніх скликань, мерів та інших посадовців, «прізвища яких були в усіх на екранах», але цю інформацію суспільству представлять пізніше.


Водночас щодо представників колишнього ОПЗЖ Нестора Шуфрича та Юрія Бойко секретар РНБО сказав, що вони є «заручниками свого вибору», обравши росіян своїми «братами, і за це доведеться відповідати.

0 коментарів

Kommentare


bottom of page