top of page
Пошук

Данілов пояснив механізм заборони пов'язаних з РПЦ організацій


У законопроекті щодо заборони діяльності в Україні релігійних організацій, пов‘язаних із державою-агресоркою, який Верховна Рада ухвалила у першому читанні, йдеться не про Церкву, а про інституцію, яка безпосередньо бере участь у війні на боці нашого ворога. На цьому наголосив Секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю Українському радіо, передає RISU з посиланням на Укрінформ.


"Мова йде не про Церкву, а про інституцію, яка безпосередньо бере участь у війні на боці нашого ворога, яка має керівництво в Москві, яке закликає вбивати наших громадян, вбивати наших дітей", - сказав Секретар РНБО, підкресливши, що законопроект не має до релігії жодного відношення.


"Маєте бажання спілкуватися з Богом, спілкуйтесь, скільки вам завгодно. Але розповсюджувати й насаджувати тут інституції, які працюють безпосередньо з центром в Москві - це є неприпустима річ, і з цим буде поставлена крапка. Але все відбувається в межах законодавства", - зазначив Данілов.


Секретар РНБО спрогнозував, що остаточну версію побачимо, коли депутати ухвалять закон вже в другому читанні.


"Тоді вже зможемо аналізувати та розуміти, в який спосіб все буде відбуватися юридично і фізично", — додав Данілов.


Нагадаємо, Верховна Рада 19 жовтня ухвалила в першому читанні урядовий законопроект щодо заборони діяльності в Україні релігійних організацій, пов‘язаних з Російською Православною Церквою (РПЦ).


Документом передбачається унеможливлення діяльності релігійних організацій, які афілійовані із центрами впливу релігійної структури, керівний центр якої знаходиться в державі, що здійснює збройну агресію проти України.


Діяльність відповідних релігійних організацій, згідно з текстом законопроекту, може бути припинена в судовому порядку за адміністративним позовом або Державної служби з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС), або прокурора.


0 коментарів

コメント


bottom of page