top of page
Пошук

Данілов порадив росіянам якнайшвидше втікати з Криму через Керченський міст


Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов закликав росіян якомога швидше втікати з тимчасово окупованого Криму через Керченський міст. Про це в він сказав у ефірі телемарафону «Єдині новини». Повідомляє Інформаційний спротив.


«Вони розуміють, що питання тільки часу – коли прийдемо, будемо їх гнати звідти. І я би всім порадив якомога швидше користатись послугами тої споруди (Керченського мосту – ред.), яка на сьогодні у них є, для того, щоб бути в безпеці. Тому що вони через нашу територію повертатися не будуть, і хто встигне звідти, скажімо так, відправитись до себе додому на рідну батьківщину – звідки вони там приїхали, хай туди ж і відправляються. Тому що я можу сказати: всі, хто мав власність до 2014 року, повернуть собі цю власність, всі, хто там отримав збитки, отримають компенсацію за те, що там наробила російська терористична інституція», – зазначив Данілов.


Відповідаючи на питання до чи після звільнення АР Крим від окупантів буде знищений Керченський міст, секретар РНБО заявив: «Давайте почекаємо, не будемо забігати наперед, в який спосіб ми будемо розв’язувати це питання. Тому що це – наша територія, і ми будемо вирішувати, чи треба нам ця споруда для тих чи інших речей, чи буде вона нам непотрібна».


0 коментарів

Comentarios


bottom of page