top of page
Пошук

ГУР МО УКРАЇНИ ПІДТРИМУЄ ІДЕЮ ВІДРІЗАТИ РОСІЮ ВІД КРИМУ


росію потрібно відрізати від Криму — змусити до "жесту доброї волі". Таку думку висловив представник ГУР МО України Андрій Черняк, коментуючи ідею колишнього командувача армії США у Європі Бена Годжеса ізолювати Крим від росії. Повідомляє Армія FM.


— Я вважаю, що Крим є вирішальним для цієї війни. Доки росія окупує Кримський півострів, Україна не буде захищеною. Якщо ви подивитесь на карту, то Крим з російськими військами нагадує кинджал, спрямований в живіт України, — заявив Бен Годжес під час експертного інтерв'ю Spirit of America.


Представник ГУР МО України погодився з оцінками Бена Годжеса, відзначивши його значну підтримку України.


— Безумовно, ворога потрібно відрізати від Криму — зробити так, аби росія не змогла використовувати тимчасово окупований півострів у воєнних цілях і, зрештою, здійснила так званий "кримський жест доброї волі", — пояснив Черняк.


За його словами, Україна не припиняє вживати відповідних заходів на кримському напрямку, про що, зокрема, свідчать нещодавні події на території півострова:

— Кілометрові затори на незаконно зведеному мосту з Керчі до росії — це правильна реакція. ГУР МО України наполегливо рекомендує покинути окупований Крим, поки така опція ще є, — підсумував представник ГУР МО України.0 коментарів
bottom of page