top of page
Пошук

Гурт ТНМК випустив анімаційний кліп про повернення українських біженців на батьківщину


Український хіп-хоп гурт ТНМК презентував пісню «Вдома» та анімаційний кліп про українців, які прагнуть повернутися додому. Повідомляє ШоТам.


«Ідея цього треку зʼявилась весною 2022 року, коли учасники гурту були розкидані по різних країнах і містах. Тоді я накидав перші строфи про те, якби було б здорово просто знову зібратися разом – тоді хтось був в ТРО, хтось у війську, хтось за кордоном. Далі, десь пізньої осені, нам запропонували написати проєкт для ґранту від УКФ, разом з Сашком Даниленком, з яким ми вже робили багато анімаційних відео, зокрема “Гупало Василь”, “Історія України за 5 хвилин”», — розповів Олександр Фоззі Сидоренко.


Задумка була створити короткометражний музичний анімаційний фільм, а якому на прикладі однієї української родини показати нашу спільну мрію – повернутися та повернути своє.

Проєкт ґрантово підтримали в Українському культурному фонді з метою висвітлення стимулу реінтеграції українців вдома.


Відзначимо, що гурт «Танок на Майдані Конґо» або ТНМК — український гурт, що виконує музику в стилях репкор, хіп-хоп, рок та фанк. Перший прообраз гурту створили 14 червня 1989 двоє друзів та нинішні учасники ТНМК: Фоззі та Котя. Як ТНМК гурт почав працювати з 1998 року, саме тоді, коли був виданий перший альбом гурту — «Зроби мені хіп-хоп».


Нагадаємо: Фільм про пляжний патруль Києва "Сендмени" вийшов на Takflix.

0 коментарів
bottom of page