top of page
Пошук

«Гол у свої ворота»: директор ЦРУ про наслідки припинення допомоги Україні


Директор Центрального розвідувального управління Вільям Бернс наголосив на важливості продовження допомоги Україні. Повідомляють Букви з посиланням на статтю Вільяма Бернса для Foreign Affairs.


Бернс зауважив, що РФ вже програла війну на багатьох рівнях. Зокрема війська РФ втратили не менше 315 тисяч військових та дві третини танкового парку, так і не наблизившись до основної мети – захопити Київ.


Він додав, що ключ до успіху України – продовження допомоги Заходу.

“Менш як 5% оборонного бюджету США – скромна інвестиція порівняно зі значною геополітичною віддачею для Сполучених Штатів і помітною прибутковістю для американської промисловості”, – вважає Бернс.

За його словами, подальша підтримка України дасть змогу Києву зайняти сильнішу позицію на ймовірних перемовинах з агресором та дасть шанс забезпечити довгостроковий виграш для України і стратегічний програш для Росії.

“Для Сполучених Штатів вийти з конфлікту в цей вирішальний момент і припинити підтримку України було б голом у свої ворота історичного масштабу”, – наголосив голова ЦРУ.

У своїй статті Берн також зауважив, що 2024 рік, імовірно, буде важким для України полі бою.

“Цей рік, ймовірно, стане важким на полі бою в Україні, випробуванням на витривалість, наслідки якого вийдуть далеко за межі героїчної боротьби країни за збереження своєї свободи та незалежності”, – написав він.

0 коментарів
bottom of page