top of page
Пошук

Головнокомандувач британської армії пояснив стратегію наступу ЗСУ


За словами Тоні Радакіна, несправедливо прив'язувати наступ ЗСУ до конкретних часових рамок

оловнокомандувач Збройних сил Великої Британії Тоні Радакін відкинув закиди щодо «повільного» просування українських військових і пояснив стратегію ЗСУ. Повідомляє Zaxid.net з посиланням на Financial Times.


За словами Радакіна, відсіч російській агресії «ніколи не обмежувалась однією дією», а стратегія України полягає в тому, щоб «брати втомою, розтягувати оборону і завдавати ударів». За його словами, ці дії руйнують російські оборонні лінії.


«Питання в тому, як можна взяти лінію фронту довжиною понад тисячу кілометрів і перетворити її на більшу проблему для Росії, ніж для України. Ось чому ви бачите, що Україна намагається діяти на різних напрямках і робить багато маневрів», – сказав командувач.


Він визнав, що український контрнаступ ускладнила висока щільність мінних полів, відсутність прикриття з повітря, а також те, що Україна не отримала всю бажану військову техніку.


Водночас Радакін наголосив, що несправедливо прив'язувати Україну до конкретних часових рамок і що «Росія зараз настільки слабка, що не має сил для власного контрнаступу».


0 коментарів
bottom of page