top of page
Пошук

Головного підрядника "Великого Будівництва" звинуватили у крадіжці екскаватора


Головний підрядник "Великого будівництва" - компанія "Автомагістраль-Південь", була помічена в скоєнні нового злочину - крадіжці майна ТОВ "Вітрувія". Постраждала сторона вже звернулася до Державного бюро розслідувань для з'ясування обставин. Повідомляє СТОПКОР.


Про це стало відомо зі слів юриста ТОВ "Вітрувія" Віктора Медвідя, який є представником постраждалої сторони. Головного підрядника "Великого Будівництва" звинуватили у крадіжці екскаватора - момент буксировки потрапив на відео.


Компанія "Вітрувія" разом з адвокатом Людмилою Войтович звернулися до Державного бюро розслідувань.


Як повідомив Медвідь, ТОВ "Вітрувія" привіз на власну ділянку екскаватор та довгомір, після чого їх було заблоковано тралом, який належить компанії "Автомагістраль-Південь". Далі була скоєна незаконна спроба вкрасти екскаватор за допомогою крану.


Компанія "Вітрувія" разом з адвокатом Людмилою Войтович звернулися до Державного бюро розслідувань.


"ТОВ "Автомагістраль-Південь" без жодної дозвільної на те документації та без жодних правових підстав з використанням важкої будівельної техніки розпочав будівельні та земельні роботи на земельній ділянці кадастровий номер 3210945900:01:049:6167, за адресою: Київська обл., м. Ірпінь, смт. Гостомель, вулиця Богдана Хмельницького будинок 2-г, що належить ТОВ "Вітрувія" на праві оренди", – вказано в заяві до ДБР.


Крім того, Віктор Медвідь заявив, що працівники ТОВ "Автомагістраль-Південь" посилаються на розпорядження Гостомельської селищної військової адміністрації Бучанського району Київської області про побудову модульного містечка. Тому він вважає дані дії працівників поліції незаконними.


"На місце будівництва приїхали працівники поліції, проте замість того, щоб припинити незаконні дії ТОВ "Автомагістраль-Південь", перешкоджають законній господарській діяльності ТОВ "Вітрувія", бо своїм автомобілем перекрили виїзд із земельної ділянки автомобіля ТОВ "Вітрувія", який привіз екскаватор", – додано в заяві.


В підтвердження цього ТОВ "Вітрувія" надали відео, як доказ, на якому видно, що машина працівників поліції перекрила виїзд їхнього автомобіля.


Редакція "СтопКору" вже зверталася до компанії "Автомагістраль-Південь" із запитом, але відповіді не було отримано.


Зазначимо, що "Автомагістраль-Південь" – фаворит "Укравтодору" протягом кількох років і найбільший підрядник "Великого будівництва". В цей час компанія активно працює на дорогах звільнених від окупантів областей і займається відновленням понівеченої ворогом інфраструктури.


Нагадаємо, що поліція зареєструвала кримінальне провадження щодо головного підрядника "Великого будівництва" – компанії "Автомагістраль-Південь", причиною якого стало нібито несанкціоноване проведення робіт. ТОВ без будь-якої дозвільної документації, розпочала проведення будівельних робіт на земельній ділянці, яка знаходиться у нас у використанні, згідно з нормами земельного кодексу та правовстановлювальних документів. Компанія виконує ці роботи неофіційно нібито в інтересах місцевої адміністрації Гостомеля, начебто для розміщення модульного містечка.


Крім того, поліція зареєструвала злочини, скоєні головним підрядником "Великого будівництва" – компанією "Автомагістраль-Південь". Була задокументована крадіжка будівельних матеріалів та створення біля дитячого майданчика сміттєвого полігону.

0 коментарів
bottom of page