top of page
Пошук

Голова МЗС Японії прибув до України — вперше від початку вторгнення РФ (ВІДЕО)


Міністр закордонних справ Японії Хаяші Йошімаса. Фото: ap.org

До України сьогодні, 9 вересня, прибув голова Міністерства закордонних справ Японії Хаяші Йошімаса. Це перший візит дипломата до Києва від початку повномасштабного вторгнення Росії. Про це повідомляє FREEДОМ із посиланням на пресслужбу посольства Японії в Україні.


Як анонсувалося раніше, очільники дипвідомств Японії та України обговорять подальшу співпрацю, участь Києва у роботі міжнародної спільноти.


Також очікується, що Хаяші Йошімаса візьме участь у церемонії передачі українській стороні японських кранів та іншої техніки, призначених для знешкодження нерозірваних бомб.


Крім того, під час візиту розглядатимуть питання організації та проведення японсько-української конференції зі сприяння економічному відновленню.


Японського міністра супроводжують керівники японських фірм, зокрема Хіроші Мікітані, засновник та генеральний директор Rakuten Group.

“Ми сподіваємося, що у цих компаній буде можливість безпосередньо вислухати та спілкуватися з потребами відновлення та реконструкції української сторони, що стане початком поглиблення участі японських компаній у майбутній допомозі у реконструкції України”, — зазначили в пресслужбі.

Як зазначили у МЗС Японії, Хаяші Йошімаса також має намір обговорити ініціативу, як голова зустрічі міністрів закордонних справ G7, щодо заохочення якомога більшого кола країн, зокрема глобального Півдня, підтримати зусилля України у досягненні справедливого і тривалого миру.

0 коментарів
bottom of page