top of page
Пошук

Голова КМВА Попко скасував засідання Штабу оборони міста, яке мало відбутися після трагедії 1 червня


21 жовтня президент призначив Сергія Попка на посаду голови КМВА Фото: Оперативне командування "Північ" / Facebook

За стан сховищ у Києві відповідає не мерія, а Київська міська військова адміністрація, тому звинувачення через закриті об'єкти потрібно адресувати її голові Сергію Попку, заявив у своїй колонці для сайту "Обозреватель" директор аналітико-дослідницького центру "Інститут міста" Олександр Сергієнко. Повідомляє Інтернет-видання "ГОРДОН".


Він повідомив, що Попко скасував засідання Штабу оборони Києва, яке мало відбутися після трагедії в ніч на 1 червня, коли люди не змогли потрапити до бомбосховища й загинули.


"Мушу припустити – не хотів вислуховувати правду на свою адресу", – написав Сергієнко.


За словами експерта, у Києві через "суперечливі укази президента" склалося "адміністративне двовладдя": президент у перший день повномасштабної війни призначив усіх голів облдержадміністрацій та Київської міської державної адміністрації головами відповідних військово-цивільних адміністрацій, отже, мер столиці Віталій Кличко став головою КВЦА. 21 жовтня іншим своїм указом він призначив на цю посаду Попка, не звільнивши Кличка.


"Очевидно, що така колізія може трапитися в кожному обласному центрі, де за місто фактично відповідає обраний мер, а на відомому марафоні видно лише призначеного президентом голову ВЦА", – заявив експерт.


Він додав, що політичні розбірки грають на руку ворогові.


"Люди часто намагаються знайти винних серед своїх, а не серед тих, хто, наприклад, зробив цю ракету, хто наводив її на ціль, хто її випускав, хто віддавав наказ про атаку, хто взагалі планував цю війну й ухвалив рішення про її початок. Саме цього і добивається ворог – посіяти ворожнечу серед нас. Усі, хто зараз включив власну антипатію та політичні розбірки, запам'ятайте – ви працюєте на ворога. Хочете ви того чи ні", – написав Сергієнко.


Нагадаємо: Наслідки ракетної атаки рф Деснянського району Києва: фото, відео.

0 коментарів
bottom of page