top of page
Пошук

Генштаб: росія готує у країні провокації з загибеллю цивільних, щоб розпочати мобілізацію


Положення та характер дій сил оборони суттєвих змін протягом останньої доби не зазнали. Збройні сили України та інші підрозділи Сил оборони продовжували завдавати удари по угрупованнях військ ворога, який намагався утримати захоплені рубежі. Повідомляє Громадське радіо з посиланням на пресслужбу Генерального штабу в оперативній інформації станом на 6:00 19 березня.


Оскільки окупанти зазнали великих втрат в особовому складі, існує ймовірність, що військово-політичне керівництво рф ухвалить рішення внести зміни до чинного законодавства та розпочати відкриту мобілізацію для продовження затяжної, виснажливої війни.

Аби виправдати такі дії, не виключається здійснення низки провокацій на території росії із загибеллю мирного населення, як це було зроблено перед початком другої чеченської кампанії. Це надасть можливість провладній верхівці ухвалити рішення щодо оголошення воєнного стану та тотальної мобілізації громадян.

Вчора зенітно-ракетні війська та винищувальна авіація України вразила 12 повітряних цілей ворога — 2 літаки, 3 вертольоти, 3 безпілотники та 4 крилаті ракети. Протягом доби українські захисники знищили кілька колон техніки окупантів у Миколаївській та Сумській області, втрати ворога наразі уточнюються. Крім того, внаслідок нанесення вогневого ураження по противнику знищено командувача 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу збройних сил рф генерал-лейтенанта Андрія Мордвічева.

0 коментарів
bottom of page