top of page
Пошук

Гайдай назвав варіанти евакуації цивільних з "Азоту"


З хімзаводу "Азот" є два варіанти евакуації цивільних. Фото: East News


Існує два варіанти евакуації мирних мешканців, які все ще залишаються в укриттях на території хімзаводу "Азот" у Сіверськодонецьку. Повідомляє Gazeta.ua.


Таку заяву зробив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі національного телемарафону.


Перший варіант - це домовленості про вивезення людей на найвищому рівні. Зокрема, запровадження режиму тиші та чітко прописаний маршрут для того, щоб процес відбувся швидко.


Крім того, за його словами, людей можна було б спробувати евакуювати без домовленостей, якби вони самі того захотіли. Однак цей варіант є дуже небезпечним.


Гайдай заявив, що цивільним у Сіверськодонецьку необхідно перебувати в укриттях, тому що у місті тривають вуличні бої.


"Наразі з'явилася нова дата, до якої вони планують захопити Сіверськодонецьк - це 26 червня. І ця дата для них є нереальною. Наше маленьке місто вже чотири місяці тримає оборону і продовжуватиме її тримати", - підкреслив він.


У Сіверськодонецьку на Луганщині залишається 7-8 тис. людей, інших вже депортували на раніше захоплену окупантами територію Луганської області.

На заводі "Азот" залишаються 568 людей. Серед них - 38 дітей. Вони відмовляються евакуюватися. На території заводу відбуваються запеклі бої. На відміну від Азовсталі там немає розгалуженої мережі бомбосховищ.

0 коментарів
bottom of page