top of page
Пошук

В Італії пекар робить незвичний хліб, щоб допомогти біженцям з України (ФОТО)


Італійський пекар готує «хліб миру» для біженців з України. Власник невеликої пекарні на півночі Італії намагається зробити свій внесок у допомогу українцям, які були змушені покинути свої домівки через російське вторгнення в Україну. Про це інформують Економічні Новини з посиланням на Associated Press.


Пекар Маттео Кунсоло виготовляє та продає «хліб миру» у синьо-жовтих кольорах українського прапора, а виручені кошти надходять до благодійного фонду для допомоги біженцям, які переїжджають до Італії або залишаються в Україні.

Крім того, Кунсоло та інші пекарі приготували 600 кілограмів (1325 фунтів) печива, щоб роздати їх біженцям. Він планує привезти солодощі разом із вантажівкою, наповненою підгузками, продуктами, ліками та одягом, на українсько-польський кордон наступного тижня. Маттео Кунсоло відмітив, що печиво, яке схоже на маленькі обійми, зможе викликати посмішку на обличчях дітей.


Кунсоло сказав, що ідея щодо випічки хлібу прийшла до нього після перегляду телевізійного репортажу про зустріч українців на польському кордоні. «Коли я почув слово «хліб», я подумав: «Добре, я пекар, чим я можу допомогти?»


Для приготування хліба він використовує натуральні харчові барвники: шафран, щоб забарвити тісто в жовтий колір, і настій з листя квітки гороху синього метелика, або clitoria ternatea, щоб отримати синій колір. Після випікання він використовує крем на основі масла та трафарет «PEACE», щоб прикрасити кожен хліб.


«Це справді важлива ініціатива. Це крапля в морі, але якби ми всі зробили свій внесок, це допомогло б», – сказала клієнтка пекарні Марія Пасколін.

0 коментарів

Comments


bottom of page