top of page
Пошук

В Європі думають над сценарієм підтримки України на випадок перемоги Трампа у США – The Times

Велика Британія та інші країни Європи хочуть допомагати Україні для забезпечення перемоги у війні з рф без підтримки США, якщо до влади у Вашингтоні прийде Дональд Трамп і відмовиться від її підтримки. Про це повідомляє The Times з посиланням на анонімного високопосадовця в британському уряді. Пише Слово і Діло.


Зокрема, йдеться про збільшення виробництва зброї для допомоги Україні та стримування рф принаймні впродовж року, незалежно від підтримки США.


Окремі члени уряду Великої Британії переконані, що для перемоги України над рф потрібен час і Європа має бути готова допомогти Києву озброєннями у разі перемоги на президентських виборах Дональда Трампа і втрати підтримки США.


«Путін робить ставку на Трампа, але Європа прокручує шестерні, щоб зробити це без США, якщо Трамп спробує висмикнути вилку з розетки», – сказав співрозмовник видання.


Видання підкреслює, що більшість європейських політиків розуміють, що дати перемогти Путіну не можна.


«Путіну не можна дозволити перемогти, оскільки наслідки для європейської безпеки будуть серйозними», – вказав високопосадовець з уряду Британії і додав, що Кремль не зможе продовжувати війну нескінченно довго.


Як зазначає The Times, на думку деяких західних посадовців, Україна може продовжувати втримувати свою територію без підтримки США.0 коментарів

Comments


bottom of page