top of page
Пошук

В Україні з 1 листопада діятимуть нові правила дорожнього руху


Зокрема, однією з найсуттєвіших змін для водіїв стане обмеження швидкості за межами населених пунктів, яке буде регулюватися шириною розмітки, про це пише Depo.ua.


В країні буде заборонено рухатися зі швидкістю 110 км/год, якщо елемент дороги, що відокремлює транспортні потоки протилежних напрямків, не виділено розміткою 1.2 (раніше було 1.1 або 1.2), розмітки різняться між собою шириною – до 15 см і 20 см відповідно.


Також з 1 листопада водиться нове визначення велосипедної доріжки та вперше запроваджується поняття велосипедної смуги та велосипедного переїзду (місце перетину перехрестя доріг). Крім цього, діятимуть детальні правила, як повинні переміщатися велосипедисти, вказані їх права та обов'язки.


Для українців діятимуть нові діагональні пішохідні переходи та загальні дороги для автомобілів і велосипедистів.


Також, згідно з новими правилами, зміниться поняття державних доріг. Так, замість трьох загальноприйнятих типів: міжнародні, національні та регіональні, буде діяти й четвертий - територіальні.


Нагадаємо, в Україні від 1 жовтня поза населеними пунктами навіть вдень водії зобов'язані вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар під час руху.


Також відомо, що в Україні з 10 вересня у п'яти містах та в одній області запрацювали ще 20 приладів системи автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху.

0 коментарів
bottom of page