top of page
Пошук

В Україні військові ліквідували російського підполковника із Єкатеринбурга


Фото: Телеграм/Штефан


В Україні ліквідували російського підполковника Володимира Нігматулліна із Єкатеринбурга. Повідомляє Рубрика із посиланням на Telegram-канал офіцера Збройних сил України Анатолія Штефана.


Зазначимо, що підполковник був артилеристом. За яких обставин відбулася ліквідація військового з Єкатеринбурга поки невідомо.


Штефан зазначив, що Нігматулліна ліквідували в Україні.



Часто у списках знищених агресорів є офіцери:

  • ЗСУ ліквідували командира парашутно-десантної роти 106-ї парашутно-десантної дивізії капітана Олександра Вигуляра.

  • Під час війни з Україною загинув співробітник пресслужби Міноборони росії полковник Володимир Іванов. Його було ліквідовано на українській землі 25 березня.

  • Під час бойового зіткнення на сході України військовослужбовцями ЗСУ знищеного генерал-майора армії країни-агресора Романа Кутузова (позивний "Туман").

Перед цим у розвідці США підтвердили ліквідацію щонайменше 10 генералів Збройних Сил РФ в Україні.


0 коментарів
bottom of page