top of page
Пошук

В США і ЄС вважають, що Путін затягує війну в Україні у сподіванні на перемогу Трампа на виборах


Фото: Офіційний сайт Дональда Трампа

Високопосадовці США та Європи стурбовані тим, що президент Росії Володимир Путін враховує президентські вибори в США 2024 року у своєму плані війни в Україні, сподіваючись, що програш президента Джо Байдена наступного року змусить США обмежити підтримку України та покращити позицію Росії на переговорах. Повідомляє Політарена з посиланням на CNN .


Один американський чиновник сказав, що у них “немає сумнівів, що Путін намагається протриматися до виборів 2024 року”.


Інше джерело, знайоме з даними розвідки, повідомило, що “Путін знає, що Трамп йому допоможе”, – зазначило джерело. “Тож, попри те, що ми не бачили нічого явного на цей рахунок, ви повинні припустити, я вважаю, що всі так думають”.


Європейський дипломат сказав CNN, що вони вважають, що “спроба Росії затягнути війну в Україні до виборів у США є саме планом Путіна”.


США поки що не мають точних даних щодо мислення Путіна чи того, чи він цілеспрямовано затягує війну в надії на перемогу Дональда Трампа чи республіканців на президентських виборах.


“Але вибори наступного року залишаються ключовим фактором, який, на думку високопоставлених представників національної безпеки, розвідки та дипломатичних органів Заходу, вплине на рішення Путіна в Україні, що робить ще меншою ймовірність розв’язання війни до кінця наступного року”, – зазначається у статті.0 коментарів
bottom of page